Arama Motoru Optimizasyonu yani yaygın olarak bilinen tanımı SEO (Search Engine Optimization), günümüzde dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biridir. SEO, kullanıcıların yapmış olduğu arama sorgularına yönelik alaka düzeyi en doğru ve açıklayıcı sonuçları hedefleyerek Google ve diğer büyük arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir biçimde gerekli optimizasyonların yapılma sürecinin tamamıdır.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz bir çok başarılı SEO kampanyalarından öğrendiğimize göre, SEO başlangıçtan başarıya kadar tamamen bir ekip işi. SEO'nun bir "deneyim optimizasyonu" olduğunu bilmek ve bu deneyimi en başarılı şekilde iyileştirebilmek için tüm ekibi projeye dahil etmek gerekiyor. İçerik üretiminden teknik düzenlemelere, teknik destekten, ürün ekibine kadar kapsamlı bir çalışma yapılmaktadır. 

Her markanın öncelikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı SEO analiz süreçleri vardır. SEO analizine başlamadan önce marka ile yaptığımız görüşmelerde öncelikle markanın ihtiyaçlarına yönelik doğru soruları sorarak hızlı ve etkili bir proje planı oluşturuyoruz. Teknik altyapıdan başlayarak içerikler, görsellik, kullanıcı deneyimi ve daha bir çok konuyu raporlayarak plana uygun şekilde optimizasyonları yapıyoruz.

Analiz Edelim

İnternet sitenizin Arama Motorlarında (Google, Yandex vb.), Dijital Reklam Mecralarında ve Sosyal Medya Platformlarında daha başarılı olması için uyumluluğunu test edelim.

Analiz Talebinde Bulunun